Oorspronkelijk gepubliceerd op 20 januari 2006 op awayfromwassenaar.blogspot.com.
Chiang Rai
Chang Rai ligt op zo’n drie uur rijden met de bus ten Noorden van Chiang Mai. Per comfortabele bus was dit geen moeilijke rit, airco, vliegtuigstoelen, een lunchpakket en veel ruimte.
In Chiang Rai hebben we na wat zoeken een guest house gevonden aan de rivier (sloot), tien minuten lopen van het centrum en toch al buitenaf. We hebben een soort bungalowtje.
De stad is duidelijk veel rustiger dan Chiang Mai, met minder bezienswaardigheden, maar met mogelijkheden om de omgeving te verkennen. De eerste wats hebben we vanmiddag bezocht. Zondag gaan we met een gids op trekking tour in de omgeving.
Vanavond hebben we gegeten in een …… Hollands restaurant. Niet dat we heimwee hadden, maar we zagen niets anders en gelukkig hadden ze ook Thais eten. Voor poffertjes zijn we nog niet lang genoeg weg uit Nederland.
Posted 20th January 2006 by Eric de Jong
Related Posts
May 4, 2026
De Groene Kathedraal
De Groene Kathedraal is een bijzondere tuin in de nabijheid van Hazerswoude in…
April 29, 2026
De geraniummarkt op het Haagse Voorhout
Op koningsdag is er in Den Haag de jaarlijkse geraniummarkt op het Voorhout.
April 28, 2026
Koningsdag 2026 in Delft
Ook in Delft is er op koningsdag een grote vrijmarkt. Leuk om mensen te kijken,…










